| Drawers | 7 |
| Case Material | Plastic |
| Height | 138mm |
| Width | 138mm |
| Depth | 431mm |
| Transparent Drawers | No |
| Drawer Material | Plastic |
| Tilt Drawers | No |
| Colour | Grey |
| Wall Mounted | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.