| Drawers | 12 |
| Case Material | PP |
| Height | 290mm |
| Width | 310mm |
| Depth | 180mm |
| Transparent Drawers | Yes |
| Drawer Material | PS |
| Tilt Drawers | Yes |
| Colour | Grey |
| Wall Mounted | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.