| Drawers | 45 |
| Case Material | Steel |
| Height | 417mm |
| Width | 306mm |
| Depth | 150mm |
| Transparent Drawers | Yes |
| Drawer Material | PP |
| Colour | Blue |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.