| Number of Compartments | 18 |
| Height | 330mm |
| Width | 330mm |
| Depth | 130mm |
| Adjustable Compartments | No |
| Material | Plastic |
| Colour | Red, White |
| Foam | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.