| Type | Cover |
| For Use With | GB-1205 Bin |
| Colour | Black |
| Material | ABS |
| Dimensions | 117x13x173mm |
| Height | 13mm |
| Width | 117mm |
| Series | GB-A1205 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.