| Processor Speed | 2.3 GHZ |
| Color Category | Grey |
| Flash Memory Installed | 64 GB |
| Model | ZA5W |
| Platform Supported | Android |
| Processor Type | Helio P22T |
| Product Line | Lenovo Tab M10 FHD Plus (2nd Gen) |
| RAM Installed | 4 GB |
| Screen Size | 10.3 inch |
| Wireless LAN | Bluetooth 5.0 , 802.11a/b/g/n/ac |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.