| Works With Printer Models | TT 420 |
| Colour | Sliver |
| Pack Quantity | 10 |
| Background Colour | Silver |
| Length | 25mm |
| Label Width | 13mm |
| Width | 13mm |
| Label Length | 25mm |
| Label Quantity | 10 |
| Resistant To | Abrasions, Chemicals, High Temperature |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.