| Product Type | Label |
| Label Height | 6mm |
| Výška štítku | 6mm |
| Label Width | 55mm |
| Label Quantity | 3000Per Roll |
| Background Colour | White |
| Print Colour | Black |
| Series | 210 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.