| Label Height | 36.5mm |
| Výška štítku | 36.5mm |
| Label Width | 88.9mm |
| Label Quantity | 1000Per Roll |
| Background Colour | White |
| Laminated | No |
| Works With Printer Models | TT4000, TT4030, TT4031, TT420 |
| Label Dimensions | 88.9 x 36.5mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.