| Product Type | Heatshrink Labels |
| Label Height | 50mm |
| Výška štítku | 50mm |
| Label Width | 6mm |
| Label Quantity | 1000 |
| Background Colour | Yellow |
| Series | TULT DS |
| Material | Polyolefin |
| Works With Printer Models | TrakMark DS, TT 430 Label Printer, TT4000+ |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.