| Product Type | Heatshrink Labels |
| Label Height | 10.67mm |
| Výška štítku | 10.67mm |
| Label Width | 24mm |
| Label Quantity | 500 |
| Background Colour | Yellow |
| Series | ShrinkTrak |
| Material | Cross Linked Polyolefin |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.