| Label Height | 159mm |
| Výška štítku | 159mm |
| Label Width | 104mm |
| Label Quantity | 220Per Roll |
| Background Colour | White |
| Print Colour | Black |
| Laminated | No |
| Works With Printer Models | Dymo 4XL |
| Label Dimensions | 159 x 104mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.