| Label Height | 31.75mm |
| Výška štítku | 31.75mm |
| Label Width | 69.85mm |
| Label Quantity | 1000Per Roll |
| Background Colour | White |
| Laminated | No |
| Works With Printer Models | BBP11, BBP12, THT 76 mm Core Printers |
| Label Dimensions | 31.75 x 69.85mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.