| Product Type | Label |
| Label Height | 12.7mm |
| Výška štítku | 12.7mm |
| Label Width | 25.4mm |
| Diameter | 9.53mm |
| Label Quantity | 240Per Roll |
| Background Colour | White |
| Print Colour | Black |
| Series | BMP |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.