| Label Width | 101.6mm |
| Délka role | 30.48m |
| Label Quantity | 1 Roll |
| Background Colour | Yellow |
| Laminated | No |
| Series | B-595 Vinyl |
| Works With Printer Models | BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37, i3300, S3000, S3100 |
| Label Dimensions | 100 ft x 101.6mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.