| Label Height | 7.95mm |
| Výška štítku | 7.95mm |
| Label Width | 20mm |
| Label Quantity | 750 |
| Background Colour | Yellow |
| Series | B-499 Nylon Cloth |
| Label Material | Nylon Cloth |
| Material | Nylon Cloth |
| Works With Printer Models | BMP61, BMP71, M611, TLS-PC LINK |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.