| Label Height | 10mm |
| Výška štítku | 10mm |
| Label Width | 30mm |
| Label Quantity | 1000 |
| Background Colour | White |
| Series | B-425A Polypropylene Flag |
| Label Material | Polypropylene |
| Material | PP |
| Works With Printer Models | BBP11, BBP12, BP1244, BP1344, BP4000, BP4320, PR200Plus, PR300Plus, PR600Plus |
| Resistant To | Abrasion, Chemicals, Humidity, Solvents |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.