| Model | WPL206 |
| Application | Industrial |
| Maximum Label Width | 108mm |
| Resolution | 203dpi |
| Connection Port | USB 2.0 |
| Dimensions | 172 x 195 x 165mm |
| Width | 172mm |
| Depth | 195mm |
| Height | 165mm |
| Weight | 1.3kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.