| Model | T2212-PRINTER |
| Application | Industrial, Office |
| Maximum Label Width | 105.7mm |
| Lines of Printing | 1 |
| Handheld | No |
| Keyboard | No |
| Resolution | 305dpi |
| Dimensions | 322 x 189 x 253mm |
| Width | 253mm |
| Depth | 322mm |
| Height | 189mm |
| Weight | 4kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.