| Model | THERMOMARK GO SET |
| Application | Marking Systems |
| Maximum Label Width | 24mm |
| Lines of Printing | 1 |
| Handheld | Yes |
| Resolution | 203dpi |
| Dimensions | 70 x 175 x 135mm |
| Width | 135mm |
| Height | 175mm |
| Weight | 3.4kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.