| Model | Dymo 280 |
| Application | Files and Folders, It Equipment, Labeling Office Supplies, Storage Boxes |
| Maximum Label Width | 12mm |
| Handheld | Yes |
| Keyboard | Yes |
| Plug Type | USB |
| Keyboard Layout | QWERTZ |
| Resolution | 180dpi |
| Width | 206mm |
| Weight | 0.8kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.