| Tape Width | 25.4 mm |
| Works With Printer Models | Thermal Transfer Printer |
| Background Colour | Yellow |
| Series | HX-SCE |
| Label Width | 9.5mm |
| Label Length | 50mm |
| Label Quantity | 1000 |
| Material | Polyolefin |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.