| Tape Width | 18 mm |
| Works With Printer Models | Thermofox |
| Background Colour | Yellow |
| Series | MM-EMLF |
| Print Colour | Black |
| Tape Length | 8 m |
| Label Width | 18mm |
| Label Length | 8m |
| Material | Vinyl |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.