| Tape Width | 25.40 mm |
| Works With Printer Models | BBP33, i3300, i5300 |
| Background Colour | White |
| Series | B33 |
| Label Width | 25.4mm |
| Label Length | 8.51mm |
| Label Quantity | 1500 |
| Distrelec Product Id | 30016375 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.