| Tape Width | 20.00 mm |
| Works With Printer Models | BMP61, BMP71, M611 |
| Background Colour | Yellow |
| Series | B-499 |
| Print Colour | Black |
| Label Width | 20mm |
| Label Length | 7.95mm |
| Label Quantity | 750 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.