| Supply Voltage | 24V dc |
| Series | PSENslock |
| Actuator Included | Yes |
| Actuator Type | Coded |
| Housing Material | Plastic |
| IP Rating | IP67 |
| Width | 45mm |
| Length | 122mm |
| Depth | 44mm |
| Width | 45mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.