| Series | Harmony 9001SK |
| Cutout Diameter | 30mm |
| Number of Cutouts | 3 |
| Enclosure Marking | None |
| Enclosure Material | Plastic |
| IP Rating | IP66 |
| Length | 97mm |
| Width | 226mm |
| Depth | 99mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Dimensions | 97 x 226 x 99mm |
| Operating Temperature Range | -25 → +70°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.