| Series | RMQ Titan |
| Cutout Diameter | 22mm |
| Number of Cutouts | 1 |
| Enclosure Colour | Grey |
| Enclosure Material | Stainless Steel |
| IP Rating | IP65 |
| Width | 85mm |
| Depth | 140mm |
| Dimensions | (W) 85 x (H) 84 x (D)140mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.