| Number of Axes | 3 |
| Series | Harmony 9001K |
| IP Rating | IP66 |
| Handle Type | Button |
| Contact Material | Metal |
| Depth Behind Panel | 30mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Operating Temperature Range | -25 → +70°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.