| Mount Type | Wall |
| Range | 14 m |
| Depth | 98 mm |
| Width | 86mm |
| Power Consumption | 500W |
| Height | 77 mm |
| Time Delay | 8 s → 35 min |
| Length | 98 mm |
| Width | 86 mm |
| Height | 77mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.