| Diameter | 76mm |
| Mount Type | Ceiling |
| Width | 64.9mm |
| Power Consumption | 895mW |
| Height | 61.2 mm |
| Diameter | 76mm |
| Width | 64.9 mm |
| Height | 61.2mm |
| Standards Met | CE Certified, EMC-2004/108/EC, LVD-2006/95/EC Compliance |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.