| Series | Exitguard |
| Sound Level | 108dB |
| Power Source | Battery, Mains |
| Components Included | Backup Battery |
| Supply Voltage | 240V |
| Depth | 60 mm |
| Height | 125 mm |
| Width | 175mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.