| Lock Type | Combination Padlock |
| Shackle Diameter | 8mm |
| Shackle Length | 26mm |
| Weather Proof | Yes |
| Indoor/Outdoor | Indoor, Outdoor |
| Material | Die Cast |
| Colour | Blue |
| Body Width | 26mm |
| Quantity Per Package | 1 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.