| Lock Type | Clamping Style Lock with Key |
| Shackle Diameter | 22mm |
| Shackle Length | 55mm |
| Bluetooth | No |
| Keyed Alike | No |
| Weather Proof | Yes |
| Indoor/Outdoor | Both |
| Material | Brass |
| Body Width | 40mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.