| Lock Mechanism | Lever |
| Number of Levers | 2 |
| Differs | 24 |
| Forend Finish | Brass |
| Case Height | 102mm |
| Case Depth | 64mm |
| Forend Dimensions | 152 x 22mm |
| Forend Height | 152mm |
| Forend Width | 22mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.