| Material | Plastic |
| Finish | Matt |
| Length | 107mm |
| Height | 40.5 mm |
| Width | 20mm |
| Fixing Centres | 94mm |
| Handle Type | Pull |
| Colour | Black |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.