| Type | Office |
| Capacity | 26L |
| Lock Type | Electronic |
| Colour | Grey |
| Height | 294 mm |
| Width | 374mm |
| Depth | 325 mm |
| Weight | 29kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.