| Type | Hotel |
| Capacity | 18L |
| Lock Type | Electronic |
| Colour | Grey |
| Height | 250 mm |
| Width | 374mm |
| Depth | 274 mm |
| Weight | 22kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.