| Model | Sydney 65 |
| Capacity | 55L |
| Fireproof | Yes |
| Lock Type | Electronic |
| Fire Protection Time | 60min |
| Colour | Black |
| Height | 715 mm |
| Width | 485mm |
| Depth | 475 mm |
| Weight | 86kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.