| Type | Hotel |
| Capacity | 33.3L |
| Fireproof | Yes |
| Lock Type | Combination Padlock |
| Colour | Black, Grey |
| Height | 270 mm |
| Width | 370mm |
| Depth | 430 mm |
| Weight | 12.2kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.