| Type | Office |
| Capacity | 22.8L |
| Fireproof | Yes |
| Lock Type | Combination Padlock |
| Fire Protection Time | 60min |
| Colour | Black |
| Height | 348 mm |
| Width | 491mm |
| Depth | 415 mm |
| Weight | 35.7kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.