| Type | Hotel |
| Capacity | 20L |
| Lock Type | Combination Padlock |
| Colour | Black, Grey |
| Height | 180 mm |
| Width | 370mm |
| Depth | 430 mm |
| Weight | 7.8kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.