| Type | Hotel |
| Capacity | 2.34L |
| Lock Type | Fingerprint |
| Colour | Black |
| Height | 81 mm |
| Width | 307mm |
| Depth | 251 mm |
| Weight | 5.4kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.