| Cabinet Type | Emergency Key Cabinet |
| Capacity | 1 |
| Material | Steel |
| Cabinet Access Type | Hammer |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Colour | Red |
| Depth | 40 mm |
| Height | 153 mm |
| Width | 123mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.