| Cabinet Type | Key Cabinet |
| Capacity | 20 |
| Material | Zinc |
| Cabinet Access Type | Combination Lock |
| Mounting Type | Shackle |
| Colour | Black, Silver |
| Depth | 43 mm |
| Height | 175 mm |
| Width | 80mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.