| Model Number | TVAC10033 |
| Screen Size | 21.5in |
| Monitor Type | LED |
| Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Video Input Connection | HDMI x 1, VGA x 1 |
| Depth | 110 mm |
| Height | 378 mm |
| Width | 489mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.