| Supply Voltage | 110 → 240V ac/dc |
| Reset Method | Automatic |
| Range | SIRIUS |
| Terminal Type | Screw |
| Width | 22.5mm |
| Depth | 122mm |
| Series | 3SK1 |
| Length | 100mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.