| Torch Style | Torch |
| Rechargeable | Yes |
| Plug Type | USB |
| Lamp Type | LED |
| Luminosity | 3200 lm |
| Batteries | 2 x 2000 mAh |
| Model | F22R |
| Length | 242 mm |
| Colour | Black, Red |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.