| Lamp Type | LED |
| Luminosity | 150 lm |
| Wattage | 2.8 W |
| Voltage Rating | 3.7 V |
| Length | 164 mm |
| Model | iW2R-LASER |
| Mains Plug Type | USB |
| Rechargeable | Yes |
| IP Rating | IP 20 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.