| Primary Voltage Rating | 230 → 240V ac |
| Secondary Voltage Rating | 11.3V ac |
| Power Rating | 20 → 70W |
| Dimensions | 108 x 52 x 33 mm |
| Length | 108 mm |
| Width | 52 mm |
| Depth | 33 mm |
| Dimming Method | Leading Edge |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.